Rozwój kompetencji

04:18:00 Paweł Zieliński 4 Comments

Wzrost zadowolenia
Większa wiedza
Nowe wyzwania
Awans w pracy i społeczeństwie.

Wszystkie te oraz wiele innych rzeczy osiągamy dzięki zwiększaniu swoich kompetencji.
Warto się zastanowić nad samym sobą w jakim pójść kierunku, i co zrobić by jednocześnie mieć wiedzę i korzystać z niej z przyjemnością.
Wiele możliwości stoi przed nami a my musimy tylko zdecydować ;)
Kursy językowe, nauka w domu, kurs online w internecie lub jakakolwiek inna forma to wspaniałe rzeczy dzięki, którym rozwijamy się, poznajmy nowe metody nauki i oczywiście samych siebie.
Dzisiejszy świat dąży do coraz bardziej zindywidualizowanych form życia nie tylko na polu kształcenia , ale ogólnego podejścia do człowieka. Mamy możliwość dostosowywania większości rzeczy do swoich upodobań, cech charakteru i wielu innych zmiennych na które nie mamy wpływu (pogoda, stan zdrowia itd) Dziś każdy może wybrać, dopasować i cieszyć się z tego. Teraz nie liczy się, że coś jest tylko jak to "coś: wykorzystamy :-)

Kurs
Wyjazd
Nowa metoda

Wszystko jest dla nas, tylko czeka aż wybierzemy własnie tą konkretną rzecz a nie inną. Cały świat tylko czeka na nasz ruch więc nie bójmy się go wykonać! :)
Nie zwlekajmy bądźmy stanowczy
Nie walczmy z czymś na siłę, nie wszystko jest dla nas.
Nie poddawajmy się wszystko w swoim czasie


Pozdrawiam serdecznie Paweł

4 komentarze:

 1. Ja bym z chęcią wybrała wszystko :D Ale wiadomo - nie mogę :) Dlatego wybór musi być naprawdę przemyślany. :)
  Pozdrawiam!:D

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię rozwój. Ten naprawdę przemyślany.

  OdpowiedzUsuń
 3. I nie bójmy się powiedzieć, że czasem warto spróbować paru rzeczy, w ten sposób raz - powiększamy swoją strefę bezpieczeństwa, dwa - dowiadujemy się więcej o sobie i trzy - możemy zacieśnić krąg naszych zainteresowań zawodowych. Jesli coś nas interesuje, ale nie jesteśmy pewni czy to to - warto spróbować aby się przekonać. Nic nie tracimy, możemy tylko zyskać (czas to pojęcie względne). Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Otóż to ;) Czasami najważniejsze jest to by odważyć się zrobić krok w nieznanym dotąd kierunku.

   Usuń