Uwierz w swoją siłę! :-)

05:21:00 Paweł Zieliński 8 Comments

Siły jakie posiada każdy człowiek są niezmierzone!
Im bardziej wierzymy w powodzenie swoich celów i marzeń tym większe jej pokłady zostają uruchamiane wewnątrz nas. Wszystkie dotychczasowe badania, artykuły i fakty na temat siły człowieka (zarówno psychicznej jak i fizycznej) potwierdzają jedno

Sądzisz, że wygrasz? Tak właśnie będzie!
Uważasz, że nic z tego nie wyjdzie i staniesz się pośmiewiskiem? Dokładnie tak będzie! 

Zwycięstwo lub porażka mają swój początek już w środku nas, długo przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań. To własnie tam podejmujemy decyzję czy damy radę czy nie.
Jeśli za każdym razem będziemy myśleli w sposób negatywny, to za każdym razem przyjdzie nam spotkać się z porażką. Jeśli będziemy się dołowali, nie potrafili odnaleźć swojej drogi w kierunku szczęścia nic z niego nie wyjdzie, nigdy....

ALE!Jeśli nie nastawimy się od razu negatywnie, jeśli przemyślimy wszystko na spokojnie i będziemy neutralnej lub dobrej myśli na pewno szybciej uda nam się rozwiązać problem, osiągnąć sukces i pokonać wszystkie przeciwności losu. Wszystko więc zależy nie od warunków w jakich jesteśmy w danej chwili, nie od zdania innych, czy tego jak wygląda to z boku. Liczy się NASZE nastawienie i NASZ kierunek w jakim podążą pierwsze myśli:
W górę czy w dół?
Przed siebie czy do tyłu?

Wybór należy od nas!! :-)Pozdrawiam serdecznie Paweł8 komentarzy:

 1. Tak Tak Tak! Podpisuję się obiema rękoma i nogami też!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również się podpisuję pod tym. :) Sama po sobie widzę,że odkąd zmieniłam nastawienie do życia, to wszystko stało się prostsze i odnoszę więcej sukcesów. Bardzo żałuję,że wcześniej tak nie myślałam.

  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I właśnie oto chodzi by dostrzec "problem" i coś z nim zrobić :)

   Usuń
 3. Od naszego nastawienia duzo zalezy. Jesli cos robimy wbrew sobie to podswiadomie robimy tak, by nam nie wyszlo i moc powiedziec sobie "A nie mowilam". Warto wierzyc w siebie i dzialac.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dokładnie:) Wszystko zależy od tego co nam siedzi w głowie:)
  Pozdrawiam!:D

  OdpowiedzUsuń