Dlaczego nie osiągasz sukcesu?

01:48:00 Paweł Zieliński 0 CommentsWolisz słuchać niż czytać? W takim razie przygotowałem dla Ciebie wpis w formie mp3


Co jest czynnikiem sukcesu? Znajomości, pieniądze, a może wiedza jaką zdobyłeś? Jeśli pracujesz bardzo ciężko, wkładasz w to mnóstwo energii i czasu a coś nie wychodzi sprawdź jeden z poniższych czynników, które być może w ogóle nie wypłynęły w toku rozmyślania.

- Jak wyglądasz na co dzień?
Czy przywiązujesz wagę do swojego ubioru i stylu jaki masz? A może totalnie nie zwracasz na to uwagi i przez to tracisz w oczach potencjalnych klientów?

- Jakie techniki stosujesz w relacji z innymi ludźmi? Starasz się dopasować rozmowę do rodzaju charakteru jaki ma Twój rozmówca? A może z każdą osobą rozmawiasz w taki sam sposób, zaś efekty jakie przynosi takie działanie są takie same we wszystkich przypadkach? 

- Zwracasz uwagę na reklamę swojej osoby i wizerunek jaki tworzysz w danym środowisku? Być może się nad tym nie zastanawiałeś, ale to jak się ubierasz, wypowiadasz i w jaki sposób działasz odzwierciedla Twoją sytuację na rynku, czy w otoczeniu w jakim przebywasz.

- Jak gospodarujesz swoim czasem? Czy zastanawiasz się nad optymalnym rozkładem zajęć, czy podchodzisz do tego w sposób zupełnie nie zorganizowany? Warto przyjrzeć się swoim planom i sprawdzić, czy faktycznie działamy wydajnie. 

- Czy stosujesz różne sposoby, by zwiększać swoją kreatywność? Sprawdź ile konkretnie projektów i nowych działań stworzyłeś. Być może jesteś ostatnio mało pomysłowy, przez co działania nie przynoszą oczekiwanych rezultatów.

- Jak dbasz o zdrowie i formę? Zapisałeś się na jakieś zajęcia?A może ćwiczenia to tylko jeden z elementów, który miałby pomóc, zaś pozostałe to zdrowe odżywianie i ubiór.

- W jaki sposób działasz na polu otoczenie - Twoje marzenia? Czy zwracasz uwagę na to jak ludzie wpływają na motywację, stres oraz wszelkie inne elementy Twojego życia?


- Co prowadzi Cię do celu? Może jest to wewnętrzny cel jaki sobie obrałeś. Albo ludzie, którzy Cię otaczają. Zastanów się ile motywacji oraz z jakiego źródła otrzymujesz każdego dnia. 

Powyższe punkty, to tylko kilka elementów, które w znaczący sposób, wpływają na Twój sukces. Pamiętaj, że wiele z nich łączy się ze sobą i wzajemnie wspomaga.


P.S Osoby zapisane na Newsletter dostały ode mnie w tamtym tygodniu wiadomość w której zawarta była pewna historia.. jeśli również chciałbyś dostawać dodatkowe materiały zapisz się na Newsletter. Możesz to zrobić dzięki formularzowi, który jest po prawej stronie.

Pozdrawiam mega pozytywnie Paweł Zieliński 

0 komentarze: